Home Zabawydzień mamy taty babci dziadka Kwiatki z kuchennych zmywaków
kwiatki z kuchennych zmywaków

Mamy już wiosnę, z tej okazji w naszym domu zagościły w specjalnym wazoniku zrobione przez nas kolorowe kwiatki. Pewnie nie zgadniecie z jakiego materiału… Już dawno chciałam go wykorzystać w naszych projektach. Zobaczcie!

Potrzebne będą: zielone kreatywne druciki, klej do prac plastycznych, kolorowe zmywaki kuchenne, butelka

Zastanawiałam się, czy chłopcy będą zainteresowani taką mało męską pracą. Robiliśmy już wcześniej np. bransoletki, ale te były na prezent, więc z chęcią je wykonali. Przy kwiatkach usłyszałam na początku, że to nudne…, ale jednak się wciągnęli :).
Miałam przygotowane już gotowe, ponacinane paski materiału, ponieważ nie byłam pewna, czy to nie będzie dla chłopców za trudne i jaki będzie efekt końcowy. Okazało się, że nie mieli problemu i te, przez nich wykonane były piękne, wcale nie trzeba przecinać równiutko i cieniutko.
Zatem po kolei, najpierw chłopcy przecinali kawałki zmywaków na dowolnej wielkości paski, później sklejali dwa kawałki ze sobą (dwie warstwy – można łączyć kolory – dawały lepszy efekt końcowy, na końcu zawijali paski dookoła kreatywnego drucika (tutaj była niezbędna moja pomoc). Końcówki podkleiliśmy klejem, żeby się nie rozwijały.
Nasze kwiatki włożyliśmy do wcześniej przygotowanego przeze mnie wazonika – czyli zwykłej butelki ozdobionej cieniutkimi paseczkami z tych samych zmywaków. Jak Wam się podoba efekt końcowy? Ja osobiście jestem zachwycona zmywakami i już planuje wykorzystać je do innych prac.

A.
kreatywne kwiatki do zrobienia z dziećmi ze zmywaków kuchennychkreatywne kwiatki do zrobienia z dziećmi ze zmywaków kuchennychkreatywne kwiatki do zrobienia z dziećmi ze zmywaków kuchennychkreatywne kwiatki do zrobienia z dziećmi ze zmywaków kuchennychkreatywne kwiatki do zrobienia z dziećmi ze zmywaków kuchennychkreatywne kwiatki do zrobienia z dziećmi ze zmywaków kuchennychkreatywne kwiatki do zrobienia z dziećmi ze zmywaków kuchennych

5 4 votes
Article Rating

zobacz

Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bebe
10 lat temu

Baaaaaaaaardzo pozytywne te Wasze kwiatki :D

MsDot24
10 lat temu

Piękne te kwiatki:)

Angelika Booher
10 lat temu

Dzięki dziewczyny :), nam też te kwiatki się podobają i to takim niewielkim kosztem można je wykonać :)<br />

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Zaakceptuj Czytaj więcej

3
0
Would love your thoughts, please comment.x