Home Zabawyinspiracje wiosenne Przebiśnieg – wiosenna praca dla dzieci
przebiśnieg - praca plastyczna

Przebiśnieg – wiosenna praca dla dzieci

0 komentarz

Kochani bardzo długo nic nie publikowałayśmy. Niestety nasz blog padł ofiarą hakerów – chyba w najgorszym, możliwym momencie, bo w trakcie trwania konkursu „Blog Roku”, zaraz po przeniesieniu bloga na własną domenę i po zmianie szablonu, w co włożyłyśmy mnóstwo pracy – jak się okazało na marne. Podczas włamania wiele straciłyśmy bezpowrotnie, szablon musiał być od nowa skonfigurowany, a cały proces naprawy zajął dużo czasu. Przyznam szczerze, że były momenty, kiedy byłam załamana, bezradna, bliska tego, żeby zrezygnować. Jednak świadomość tego, ile pracy, serca i czasu włożyłyśmy w tworzenie tego miejsca oraz tego, że po drugiej stronie ekranu byliście Wy – licznie korzystający z naszych inspiracji, nie pozwoliła się poddać. Dlatego podnosimy się, pełne pomysłów wracamy z nową siłą i pasją.

Dzisiejszym wpisem rozpoczynam serię postów, w której pokażę Wam pomysły na wykonaie wiosennych kwiatków i nie tylko, będzie mnóstwo prostych inspiracji, będzie kolorowo i wiosennie. A serię otwiera przebiśnieg.

Potrzebne będą:


Lista potrzebnych produktów zawiera linki afiliacyjne (przekierowania do sklepu internetowego). Jeżeli skorzystasz z moich poleceń, otrzymam  od sprzedawcy drobną prowizję od transakcji, nie wpływa to jednak na cenę kupowanego przez Ciebie produktu. 

Dziękuję za Twoje wsparcie!!!


 

Z kolorowej pianki należy wyciąć łodygę oraz listki. Łyżeczki przecinamy jak na zdjęciu, tak aby zostały nam same okrągłe końce. Tak przygotowane elementy przyklejamy klejem na gorąco do tektury, na styku łodygi z kielichem dodajemy kawałek plasteliny i przebiśnieg jest gotowy.

przebiśnieg - praca plastyczna
przebiśnieg - praca plastyczna
przebiśnieg - praca plastyczna
przebiśnieg - praca plastyczna
przebisnieg - wiosenna praca dla dzieci
przebisnieg - wiosenna praca dla dzieci
przebisnieg - wiosenna praca dla dzieci


Jeżeli chcesz udpostępnić ten pomysł na Pinterest, Google+ lub Stylowi.pl, polecam poniższe zdjęcia :)

przebisnieg - praca dla dzieci

 

Jeżeli ten post był dla Ciebie inspiracją, będzie mi miło, jeśli podzielisz się nim z innymi lub zostawisz komentarz poniżej. Dziękuję!

Ściskam! 

Angelika

5 4 votes
Article Rating

zobacz

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Zaakceptuj Czytaj więcej

0
Would love your thoughts, please comment.x