Home Zabawywycieczki Wakacyjna wycieczka z dziećmi do Zoo – robimy zdjęcia, rozwijamy pasje
wycieczka do zoo

Wakacyjna wycieczka z dziećmi do Zoo – robimy zdjęcia, rozwijamy pasje

4 komentarze

Czas wakacji to czas podróży, wycieczek i tak też staramy się go wykorzystać. Zaczęliśmy od odwiedzania ciekawych miejsc naszego miasta – Warszawy. Wybraliśmy się do Zoo. Była to wyjątkowa wycieczka, ponieważ każdy miał aparat w ręku. Była to doskonała okazja do tego by rozwijać w dzieciach pasje i zainteresowania, a samemu ćwiczyć warsztat.:)

Potrzebne będą: bilety do Zoo, aparat, dużo energii

Cennik biletów do warszawskiego Zoo w sezonie letnim:
dzieci 0-3 – bezpłatnie
dziecko – 15zł
dorosły – 20zł
rodzina 2+1 – 50zł
rodzina 2+2 – 60zł

Będąc w Zoo nie tylko oglądaliśmy zwierzęta, ale zamieniliśmy się w fotografów, naszym celem była sesja zdjęciowa jego mieszkańców. Chłopcy byli oczywiście niesamowicie dumni, wczuli się w rolę, mistrzowsko wyszukiwali różnych ujęć i pozycji. Po powrocie do domu pełni przejęcia pokazywali efekty swojej pracy tacie.
A mamy… – my też fotografowałyśmy – dzieci i zwierzęta w akcji..:). W taką piękną pogodę coraz bardziej potrzebujemy zdjęć w plenerze, a o ile kolaże domowych zabaw już opanowałyśmy, to plener jest dla nas wyzwaniem. Marzy nam się nowy aparat…

P.S. Koniecznie zajrzyjcie do nas jutro, pokażemy Wam jak zatrzymać wspomnienia z wycieczki i edukacyjnie wykorzystać zrobione zdjęcia.

A. i K.
wycieczka z dziećmi do Zoo, rozwijanie pasji i zainteresowań u dzieciwycieczka z dziećmi do Zoo, rozwijanie pasji i zainteresowań u dzieciwycieczka z dziećmi do Zoo, rozwijanie pasji i zainteresowań u dzieciwycieczka z dziećmi do Zoo, rozwijanie pasji i zainteresowań u dzieciwycieczka z dziećmi do Zoo, zwierzęta warszawskiego Zoo - nosorożecwycieczka z dziećmi do Zoo, zwierzęta warszawskiego Zoo - nosorożec wycieczka z dziećmi do Zoo, zwierzęta warszawskiego Zoo - tygryswycieczka z dziećmi do Zoo, zwierzęta warszawskiego Zoo - tygryswycieczka z dziećmi do Zoo, zwierzęta warszawskiego Zoo - niedźwiedźwycieczka z dziećmi do Zoo, zwierzęta warszawskiego Zoo - niedźwiedźwycieczka z dziećmi do Zoo, zwierzęta warszawskiego Zoo - lewwycieczka z dziećmi do Zoo, zwierzęta warszawskiego Zoo - lewwycieczka z dziećmi do Zoo, zwierzęta warszawskiego Zoo - surykatkawycieczka z dziećmi do Zoo, zwierzęta warszawskiego Zoo - surykatkawycieczka z dziećmi do Zoo, zwierzęta warszawskiego Zoo - słońwycieczka z dziećmi do Zoo, zwierzęta warszawskiego Zoo - słońwycieczka z dziećmi do Zoo, zwierzęta warszawskiego Zoo - czerwonakwycieczka z dziećmi do Zoo, zwierzęta warszawskiego Zoo - czerwonakwycieczka z dziećmi do Zoo, zwierzęta warszawskiego Zoo - wikuniawycieczka z dziećmi do Zoo, zwierzęta warszawskiego Zoo - wikuniawycieczka z dziećmi do Zoo, zwierzęta warszawskiego Zoo - żyrafawycieczka z dziećmi do Zoo, zwierzęta warszawskiego Zoo - żyrafa

0 0 votes
Article Rating

zobacz

Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Agnieszka W
10 lat temu

Coś ostatnio nie możemy się wybrać do zoo :(

Angelika Booher
10 lat temu
Reply to  Agnieszka W

Nam się udało, ale mieliśmy konkretny cel wycieczki – sesja zdjęciowa, co sprawiło, że zupełnie na nowo przeżywaliśmy wizytę już w dobrze znanym chłopcom zoo :)

Joanna
10 lat temu

Oj, ja też już dawno nie byłam. A pomyśleć, że kiedyś miałam bilet roczny.

Angelika Booher
10 lat temu
Reply to  Joanna

My też mieliśmy bilet roczny, ale teraz ceny się zmieniły, trzeba kupić bilet roczny oddzielnie dla dziecka i osoby dorosłej, kiedyś na jeden bilet wchodziło dziecko z opiekunem. <br />Tym razem robienie zdjęć przez chłopców nadało świeżości i innego charakteru naszej wycieczce, bo generalnie Zoo też jest już im dobrze znane :)

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Zaakceptuj Czytaj więcej

4
0
Would love your thoughts, please comment.x