Home Zabawygry DIY Gra zręcznościowa – zabawa ruchowa w domu
rzut do celu - kreatywna zabawa dla dzieci z papierowych talerzyków

Gra zręcznościowa – zabawa ruchowa w domu

4 komentarze

Nawet w brzydką pogodę nie nudzimy się z dziećmi w domu :), koniecznie zobaczcie naszą grę zręcznościową.

Potrzebne będą: papierowe talerzyki, farby, rolka po papierowych ręcznikach.

Przy okazji naszych zabaw farbami, Allankowi bardzo spodobało się malowanie talerzyków. Każdy talerzyk malował innym kolorem i bardzo koncentrował się na tym, aby pokryć farbą całą ich powierzchnię. Mieliśmy już spory zapas kolorowych talerzyków, stąd pomysł, aby wykorzystać je do kolejnej zabawy. Wycięłam z nich koła w taki sposób, aby powstały obręcze. Na środku pokoju postawiliśmy rolkę po papierowych ręcznikach. Żeby rolka się nie przewracała, włożyliśmy do środka kamienie znalezione podczas naszych spacerów. Potem po kolei staraliśmy się wrzucać wszystkie kółka na rolkę. Fantastyczna zabawa. Na koniec każdy z nas otrzymał medal :) Ale o tym opowiem Wam już w kolejnym poście.
Papierowe talerzyki można na wiele sposobów wykorzystać do kreatywnej zabawy. Pokazywałyśmy Wam kolorowe motylki, ostatnio z okazji Wielkanocy był też kurczaczek, a w jednym z naszych pierwszych postów na blogu jest pomysł na wykonanie słonecznika.

K.
kreatywna gra zręcznościowa dla dzieci z papierowych talerzykówkreatywna gra zręcznościowa dla dzieci z papierowych talerzykówkreatywna gra zręcznościowa dla dzieci z papierowych talerzykówkreatywna gra zręcznościowa dla dzieci z papierowych talerzykówkreatywna gra zręcznościowa dla dzieci z papierowych talerzykówkreatywna gra zręcznościowa dla dzieci z papierowych talerzyków

5 1 vote
Article Rating

zobacz

Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Beata Kałużniak
10 lat temu

To jest świetne! Z pewnością zgapię ;)

Angelika Booher
10 lat temu

Koniecznie zgapić i dobrze się bawić:)!<br />

Amelia Kacprzak
Amelia Kacprzak
7 lat temu

Jak wyciąć ładnie środek?

Angelika Booher
7 lat temu

Należy mieć dobre nożyczki, zrobić dziurę na środku, a następnie wyciąć wzdłuż zarysowanej linii na talerzyku, jeżeli słabo jest ona widoczna, to lepiej najpierw odrysować od jakiegoś innego okrągłego przedmiotu koło ołówkiem. Nie znam jakiejś wyjątkowej techniki, to raczej standardowy sposób wycinania :)

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Zaakceptuj Czytaj więcej

4
0
Would love your thoughts, please comment.x