Home Zabawypomysły na Boże Narodzenie Świąteczna zabawa w wannie
Choinka - zabawa podczas kąpieli

Świąteczna zabawa w wannie

1 komentarz

Podczas wieczornej kąpieli chłopcy tworzyli obrazy z piankowych, kolorowych kształtów. Niech święta trwają dłużej.

Potrzebne będą: różnokolorowe paski i inne kształty z pianki, odrobina wyobraźniMuszę przyznać, że zabawa ta przeszłą moje najśmielsze oczekiwania.

Chłopcy bardzo się zaangażowali i była to ich jedna z dłuższych kąpieli. Tworzyli na ścianie łazienki choinki z piankowych kształtów. Niestety nie udało mi się wszystkiego sfotografować. Na drugiej ścianie powstała jeszcze większa choinka , w innych kolorach, ale niestety zdjęcia wyszły całkowicie rozmazane. :( Chłopcy przez cały czas współpracowali ze sobą i skoncentrowani tworzyli swoje dzieła, dodając coraz to nowe elementy. W pewnym momencie Daniel powiedział: „Mamo jestem artystą”. :) Muszę przyznać, że z wielką przyjemnością obserwowałam cały proces twórczy i byłam bardzo dumna.

!!! To jest nasza pierwsza propozycja zabawy w wannie, ale będzie ich dużo więcej. Dzieci uwielbiają ten czas, dlatego warto go wykorzystać, żeby stymulować ich rozwój.

A.
choinka z piankowych figur geometrycznych i kształtów, zabawa w wanniechoinka z piankowych figur geometrycznych i kształtów, zabawa w wanniechoinka z piankowych figur geometrycznych i kształtów, zabawa w wannie

0 0 votes
Article Rating

zobacz

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
AgaMamaDusi
10 lat temu

Zabawy z piankowymi figurami znamy doskonale… Nadają się i do zabawy w trakcie kąpieli i poprostu na dywanie :)

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Zaakceptuj Czytaj więcej

1
0
Would love your thoughts, please comment.x