Pomysły na ozdoby choinkowe DIY z kreatywnych drucików i koralików

Pomysły na ozdoby choinkowe DIY z kreatywnych drucików i koralików

Święta są już naprawdę blisko. Ciekawa jestem, czy u Was wszystko jest już gotowe i przystrojone. Ja nie mam jeszcze zupełnie nic. Dopiero wróciłam z wyjazdu na drugi koniec świata i staram się wrócić do rzeczywistości – tej naszej polskiej, ciemnej, zimnej i deszczowej :) Ale szybko nadrabiam zaległości. A tymczasem przygotowałam zbiór bardzo, ale to bardzo prostych ozdób choinkowych z kreatywnych drucików i koralików.

 

Potrzebne będą:

Ozdoby choinkowe przygotowałam z chłopcami już wcześniej, przed moim wyjazdem. Teraz tylko musimy zakupić choinkę. Ale póki co mamy w domu napad wirusówki, która atakuje każdego po kolei, już tylko ja zostałam na polu walki. Dzisiaj wirus o 5 rano zrobił taki niefajny prezent urodzinowy Danielowi. Ale choroba wcale nie przeszkodziła mu w tym, żeby zaraz po przebudzeniu zacząć składać swój upragniony zestaw Lego. Tyle tylko, że robił to na leżąco :) Ok, wystarczy prywaty. Poniżej macie przykłady ozdób choinkowych z kreatywnych drucików. Większość zdjęć prowadzi do oddzielnego wpisu. Jest również kolejny, krótki filmik, tak w ramach rozrywki :)

Opalizujące druciki kreatywne znajdziecie TUTAJ. Zwykłe białe i zielone znajdziecie już teraz w większości sklepów papierniczo – zabawkowych. Przeźroczyste koraliki trochę trudniej jest u nas dostać. Znalazłam je np. TUTAJ.

1. Świąteczne ozdoby DIY – śnieżynki

sniezynki z drucikow 1

2.Świąteczne ozdoby DIY – laska Mikołaja i wieniec

świąteczne prace kreatywne w wersji mini - laska MIkołaja - ozdoba choinkowa

DIY ozdoby-choinkowe-z-drucikow-i-koralikow

3. Świąteczne ozdoby DIY – spiralki

ozdoby-choinkowe-z-drucikow-10

4. Świąteczne ozdoby DIY – choineczki

ozdoby choinkowe z drucików diy


Wpis zawiera linki afiliacyjne (przekierowania do sklepu internetowego). Jeżeli skorzystasz z moich poleceń, otrzymam  od sprzedawcy drobną prowizję od transakcji, nie wpływa to jednak na cenę kupowanego przez Ciebie produktu. 

Dziękuję za Twoje wsparcie!!!


 

Jeżeli chcesz udpostępnić ten pomysł na Pinterest, Google+ lub Stylowi.pl, polecam poniższe zdjęcia :)

swiateczne-ozdoby-z-koralikow-i-drucikow-4

 

Zostaw komentarz