Przebiśnieg kreatywnie

Przebiśnieg kreatywnie

Kochani bardzo długo nic nie publikowałayśmy. Niestety nasz blog padł ofiarą hakerów – chyba w najgorszym, możliwym momencie, bo w trakcie trwania konkursu „Blog Roku”, zaraz po przeniesieniu bloga na własną domenę i po zmianie szablonu, w co włożyłyśmy mnóstwo pracy – jak się okazało na marne. Podczas włamania wiele straciłyśmy bezpowrotnie, szablon musiał być od nowa skonfigurowany, a cały proces naprawy zajął dużo czasu. Przyznam szczerze, że były momenty, kiedy byłam załamana, bezradna, bliska tego, żeby zrezygnować. Jednak świadomość tego, ile pracy, serca i czasu włożyłyśmy w tworzenie tego miejsca oraz tego, że po drugiej stronie ekranu byliście Wy – licznie korzystający z naszych inspiracji, nie pozwoliła się poddać. Dlatego podnosimy się, pełne pomysłów wracamy z nową siłą i pasją.

Dzisiejszym wpisem rozpoczynam serię postów, w której pokażę Wam pomysły na wykonaie wiosennych kwiatków i nie tylko, będzie mnóstwo prostych inspiracji, będzie kolorowo i wiosennie. A serię otwiera przebiśnieg.

Potrzebne będą: kartka z bloku technicznego (u nas tektura), zielona pianka, 3 małe plastikowe łyżeczki, nożyczki, klej na gorąco, zielona plastelina

Z kolorowej pianki należy wyciąć łodygę oraz listki. Łyżeczki przecinamy jak na zdjęciu, tak aby zostały nam same okrągłe końce. Tak przygotowane elementy przyklejamy klejem na gorąco do tektury, na styku łodygi z kielichem dodajemy kawałek plasteliny i przebiśnieg jest gotowy.

przebiśnieg - praca plastyczna
przebiśnieg - praca plastyczna
przebiśnieg - praca plastyczna
przebiśnieg - praca plastyczna
przebiśnieg - praca plastyczna
f10-011a
przebiśnieg - praca plastyczna

Spodobał Ci się tekst? Podziel się z innymi...
Share on Facebook60Tweet about this on TwitterPin on Pinterest12Share on Google+0Email this to someone
Tags: kwiatki