Przebiśnieg – wiosenna praca dla dzieci

Przebiśnieg – wiosenna praca dla dzieci

Kochani bardzo długo nic nie publikowałayśmy. Niestety nasz blog padł ofiarą hakerów – chyba w najgorszym, możliwym momencie, bo w trakcie trwania konkursu „Blog Roku”, zaraz po przeniesieniu bloga na własną domenę i po zmianie szablonu, w co włożyłyśmy mnóstwo pracy – jak się okazało na marne. Podczas włamania wiele straciłyśmy bezpowrotnie, szablon musiał być od nowa skonfigurowany, a cały proces naprawy zajął dużo czasu. Przyznam szczerze, że były momenty, kiedy byłam załamana, bezradna, bliska tego, żeby zrezygnować. Jednak świadomość tego, ile pracy, serca i czasu włożyłyśmy w tworzenie tego miejsca oraz tego, że po drugiej stronie ekranu byliście Wy – licznie korzystający z naszych inspiracji, nie pozwoliła się poddać. Dlatego podnosimy się, pełne pomysłów wracamy z nową siłą i pasją.

Dzisiejszym wpisem rozpoczynam serię postów, w której pokażę Wam pomysły na wykonaie wiosennych kwiatków i nie tylko, będzie mnóstwo prostych inspiracji, będzie kolorowo i wiosennie. A serię otwiera przebiśnieg.

Potrzebne będą:


Lista potrzebnych produktów zawiera linki afiliacyjne (przekierowania do sklepu internetowego). Jeżeli skorzystasz z moich poleceń, otrzymam  od sprzedawcy drobną prowizję od transakcji, nie wpływa to jednak na cenę kupowanego przez Ciebie produktu. 

Dziękuję za Twoje wsparcie!!!


 

Z kolorowej pianki należy wyciąć łodygę oraz listki. Łyżeczki przecinamy jak na zdjęciu, tak aby zostały nam same okrągłe końce. Tak przygotowane elementy przyklejamy klejem na gorąco do tektury, na styku łodygi z kielichem dodajemy kawałek plasteliny i przebiśnieg jest gotowy.

przebiśnieg - praca plastyczna
przebiśnieg - praca plastyczna
przebiśnieg - praca plastyczna
przebiśnieg - praca plastyczna
przebisnieg - wiosenna praca dla dzieci
przebisnieg - wiosenna praca dla dzieci
przebisnieg - wiosenna praca dla dzieci


Jeżeli chcesz udpostępnić ten pomysł na Pinterest, Google+ lub Stylowi.pl, polecam poniższe zdjęcia :)

przebisnieg - praca dla dzieci

 

Jeżeli ten post był dla Ciebie inspiracją, będzie mi miło, jeśli podzielisz się nim z innymi lub zostawisz komentarz poniżej. Dziękuję!

Ściskam! 

Angelika

Jestem żoną, mamą, edukatorką domową. Szukam i dzielę się sposobami na ogarnięcie życia, rodziny, edukacji dzieci, tak by miały sens i prawdziwą jakość.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
2Share on Google+
Google+
0Email this to someone
email
Tags: kwiatki