Laurka na Dzień Taty i stempelkowa zabawa dla dzieci

Laurka na Dzień Taty i stempelkowa zabawa dla dzieci

Dzisiaj obchodzimy Dzień Taty. Z tej okazji zrobiliśmy z chłopcami laurki dla taty, do których użyliśmy własnoręcznie wykonanych stempelków. Wykorzystaliśmy też przedmioty znalezione w taty skrzynce z narzędziami oraz w zabawkach chłopców. Dzieci uwielbiają takie stempelkowe zabawy!

Potrzebne będą: farby, pędzelek, taśma dwustronna, nakrętki po butelkach, śrubki, klucze, narzędzia zabawkowe i prawdziwe, kolorowe kartki z bloku technicznego

Na początek wybrałam ze skrzynki z narzędziami oraz z zabawek chłopców śrubki, klucze i małe przedmioty, które mogliśmy wykorzystać do zrobienia stempli. Niektóre z przedmiotów od razu były gotowe do użycia, a pozostałe przykleiłam taśmą dwustronną do nakrętek po butelkach. W ten sposób powstały stempelki wygodne w użyciu. Później była już tylko stempelkowa zabawa. Na kartkach zrobiliśmy napis TATA i dowolnie je ozdobiliśmy. Kiedy laurki wyschły, chłopcy zrobili rysunki w środku, podpisali je i dumnie wręczyli tacie, któremu taki twórczy prezent bardzo się podobał.
Inny pomysł na twórczy prezent dla taty możecie znaleźć TUTAJ.

A.
Laurka dla taty, kreatywna zabawa stempelkowa dla dzieciLaurka dla taty,kreatywna stempelkowa zabawa dla dzieci Laurka dla taty,kreatywna stempelkowa zabawa dla dzieciLaurka dla taty,kreatywna stempelkowa zabawa dla dzieci Laurka dla taty,kreatywna stempelkowa zabawa dla dzieciLaurka dla taty,kreatywna stempelkowa zabawa dla dzieciLaurka dla taty,kreatywna stempelkowa zabawa dla dzieciLaurka dla taty,kreatywna stempelkowa zabawa dla dzieci Laurka dla taty,kreatywna stempelkowa zabawa dla dzieciLaurka dla taty,kreatywna stempelkowa zabawa dla dzieci

Jestem żoną, mamą, edukatorką domową. Szukam i dzielę się sposobami na ogarnięcie życia, rodziny, edukacji dzieci, tak by miały sens i prawdziwą jakość.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
6Share on Google+
Google+
0Email this to someone
email