Nawlekanie koralików inaczej

Nawlekanie koralików inaczej

Bawiliśmy się koralikami, prawie jak klockami. Najpierw sortowaliśmy je według koloroów, a później zbudowaliśmy sobie kolorowe bramy, popatrzcie!

Potrzebne będą: koraliki, patyczki do szaszłyków, plastelina, kreatywne druciki

Dobrze już znacie nasze zabawy z koralikami, nasze dzieci często po nie sięgają. Wcześniej nawlekaliśmy koraliki na kreatywne druciki, dziś nakładaliśmy je na patyczki. Na początku po prostu bawiliśmy się w segregowanie koralików według kolorów, ale oczywiście nie mogliśmy naszych konstrukcji do czegoś nie wykorzystać. Tak powstały nasze bramy. Allanek przejeżdżał odpowiednim autem przez pasującą do niego bramę.

K.
nawlekanie koralików na patyczki, segregowanie według kolorów - kreatywna zabawa dla dziecinawlekanie koralików na patyczki, segregowanie według kolorów - kreatywna zabawa dla dziecinawlekanie koralików na patyczki, segregowanie według kolorów - kreatywna zabawa dla dziecinawlekanie koralików na patyczki, segregowanie według kolorów - kreatywna zabawa dla dziecinawlekanie koralików na patyczki, segregowanie według kolorów - kreatywna zabawa dla dzieci

Spodobał Ci się tekst? Podziel się z innymi...
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0Email this to someone
email