Kalendarz adwentowy z Kinder Niespodzianką – wersja II

Kalendarz adwentowy z Kinder Niespodzianką – wersja II

Kalendarz adwentowy z wykorzystaniem pojemniczków po kinder niespodziankach pokazałam Wam tutaj. Dzisiaj inna wersja kalendarza z kinder niespodzianką w roli głównej – która fajniejsza?

Potrzebne będą: 24 pojemniczki po jajkach niespodziankach, cyferki, taśma klejąca dwustronna, zielony papier z bloku technicznego A3, nożyczki, + zawartość pojemniczków

Na pojemniczki po jajkach niespodziankach przyklejamy z jednej strony cyferki, a z drugiej kawałek dwustronnej, mocnej taśmy i naklejamy na kartkę z bloku technicznego. W kolejnym wariancie wycięłam z kartki choinkę, podkleiłam od tyłu twardą tekturą i dopiero na choinkę nakleiłam pojemniczki. Jeżeli okaże się, że taśma jest za słaba, proponuję użyć kleju do prac plastycznych lub na gorąco.

A.

pomysł na kalendarz adwentowy dla dzieci DIY pomysł na kalendarz adwentowy dla dzieci DIY pomysł na kalendarz adwentowy dla dzieci DIY pomysł na kalendarz adwentowy dla dzieci DIY pomysł na kalendarz adwentowy dla dzieci DIY

Spodobał Ci się tekst? Podziel się z innymi...
Share on Facebook4Tweet about this on TwitterPin on Pinterest71Share on Google+0Email this to someone
  • Bardzo fajny pomysł na kalendarz! Super dla maluchów, moi chłopcy by go uwielbiali, rowniez kolekcjonowanie tych jajek musiało byc fajna zabawa :) U mnie dzis rownież adwentowy kalendarz w troszkę innej wersji, zapraszam na iglanitkaraczekpara.blogspot.co.uk<br />Pozdrawiam :)