Kalendarz adwentowy z Kinder Niespodzianką – wersja II

Kalendarz adwentowy z Kinder Niespodzianką – wersja II

Kalendarz adwentowy z wykorzystaniem pojemniczków po kinder niespodziankach pokazałam Wam tutaj. Dzisiaj inna wersja kalendarza z kinder niespodzianką w roli głównej – która fajniejsza?

Potrzebne będą: 24 pojemniczki po jajkach niespodziankach, cyferki, taśma klejąca dwustronna, zielony papier z bloku technicznego A3, nożyczki, + zawartość pojemniczków

Na pojemniczki po jajkach niespodziankach przyklejamy z jednej strony cyferki, a z drugiej kawałek dwustronnej, mocnej taśmy i naklejamy na kartkę z bloku technicznego. W kolejnym wariancie wycięłam z kartki choinkę, podkleiłam od tyłu twardą tekturą i dopiero na choinkę nakleiłam pojemniczki. Jeżeli okaże się, że taśma jest za słaba, proponuję użyć kleju do prac plastycznych lub na gorąco.

A.

pomysł na kalendarz adwentowy dla dzieci DIY pomysł na kalendarz adwentowy dla dzieci DIY pomysł na kalendarz adwentowy dla dzieci DIY pomysł na kalendarz adwentowy dla dzieci DIY pomysł na kalendarz adwentowy dla dzieci DIY

Jestem żoną, mamą, edukatorką domową. Szukam i dzielę się sposobami na ogarnięcie życia, rodziny, edukacji dzieci, tak by miały sens i prawdziwą jakość.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi...
Share on Facebook
Facebook
4Pin on Pinterest
Pinterest
88Share on Google+
Google+
0Email this to someone
email