Jesienne stylizacje – praca plastyczna

Jesienne stylizacje – praca plastyczna

Dziś wizyta w salonie fryzjerskim! Kto nie chciałby nowej, pięknej, jesiennej stylizacji? Zapraszam do kreatywnej zabawy…. Przed Wami nasza jesienna praca plastyczna!

Potrzebne będą: jesienne liście, białe i czarne kartki z bloku technicznego, szablon profilu twarzy, klej do prac plastycznych, (opcjonalnie duży czarny karton)

Wracając ze spaceru przynieśliśmy do domu kolejną porcję skarbów. Tym razem mieliśmy piękne, kolorowe liście, każda taka wyprawa jest już dla chłopców fantastyczną zabawą i przygodą. W domu posortowaliśmy listki według kolorów i zabraliśmy się do dalszej pracy. Przygotowałam dla chłopców kontury twarzy, wycięłam i pomogłam przykleić na kartki. Daniel od razu zaczął paluszkiem rysować kontury. Odkąd zaczęłam pracę z szorstkimi literkami, moje dzieci często tak robią, wodzą palcem po kartce, starając się zapamiętać różne kształty. Potem już tylko tworzyliśmy różne fryzury. Muszę przyznać, że ta zabawa wyjątkowo mi jako mamie się podobała, ale chłopcy też byli zachwyceni. Sami zobaczcie jakie są efekty.

!!! Nie zapomnijcie poodcinać listkom ogonków.

A.
jesienne fryzury z liścijesienne fryzury z liścijesienne fryzury z liścijesienne fryzury z liścijesienne fryzury z liścijesienne fryzury z liści

jesienne fryzury z liściprofil głowy szablon

POBIERZ SZABLON: PROFIL GŁOWY


Jeżeli chcesz udpostępnić ten pomysł na Pinterest, Google+ lub Stylowi.pl, polecam poniższe zdjęcia :)

jesienna-praca-plastyczna

Spodobał Ci się tekst? Podziel się z innymi...
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest5.9kShare on Google+0Email this to someone
Tags: liście
 • Rewelacyjne :)

 • Ale świetny pomysł!!! :)

 • Znalazłam ten blog przez przypadek, ale na pewno zostanę na dłużej – cudny projekt :)!

  • Oby jak najwięcej takich przypadków nam się zdarzało :). Bardzo nam jest miło, dziękujemy:)<br />

 • Urocze!!!

 • Witam!! Nominowałam Twój blog do Liebster Blog Award – szczegóły u mnie na blogu – http://glamourmamablog.blogspot.co.uk/2013/10/kochani-przede-wszystkim-bardzo.html<br /><br />Pozdrawiam!!

 • Kochane dziewczyny! Jestem nauczycielką przedszkola i od dziś blog ten będzie dla mnie wielką inspiracją:) świetne pomysły, prace plastyczne! Powiew świeżości:) dziękuję i czekam na więcej:)

  • Właśnie to było naszym pragnieniem, żeby inspirować, dziękujemy za ogromną zachętę:). Jednocześnie obiecujemy, będzie więcej…:), ileż my mamy planów i pomysłów…:)!

  • suuperrr!! czekam z wielką niecierpliwością:):):) pozdrawiam:)

 • a ja z dziećmi w moim przedszkolu czytam w poniedziałek &quot;jesień u fryzjera&quot; więc jeśli pozwolisz wykorzystam Twój pomysł, bo pasuje idealnie.

  • Pewnie, po to właśnie jest ten blog, żeby inspirować, żeby korzystać, ile się da:)