Jesienne stylizacje – praca plastyczna

Jesienne stylizacje – praca plastyczna

Dziś wizyta w salonie fryzjerskim! Kto nie chciałby nowej, pięknej, jesiennej stylizacji? Zapraszam do kreatywnej zabawy…. Przed Wami nasza jesienna praca plastyczna!

Potrzebne będą: jesienne liście, białe i czarne kartki z bloku technicznego, szablon profilu twarzy, klej do prac plastycznych, (opcjonalnie duży czarny karton)

Wracając ze spaceru przynieśliśmy do domu kolejną porcję skarbów. Tym razem mieliśmy piękne, kolorowe liście, każda taka wyprawa jest już dla chłopców fantastyczną zabawą i przygodą. W domu posortowaliśmy listki według kolorów i zabraliśmy się do dalszej pracy. Przygotowałam dla chłopców kontury twarzy, wycięłam i pomogłam przykleić na kartki. Daniel od razu zaczął paluszkiem rysować kontury. Odkąd zaczęłam pracę z szorstkimi literkami, moje dzieci często tak robią, wodzą palcem po kartce, starając się zapamiętać różne kształty. Potem już tylko tworzyliśmy różne fryzury. Muszę przyznać, że ta zabawa wyjątkowo mi jako mamie się podobała, ale chłopcy też byli zachwyceni. Sami zobaczcie jakie są efekty.

!!! Nie zapomnijcie poodcinać listkom ogonków.

A.
jesienne fryzury z liścijesienne fryzury z liścijesienne fryzury z liścijesienne fryzury z liścijesienne fryzury z liścijesienne fryzury z liści

jesienne fryzury z liściprofil głowy szablon

POBIERZ SZABLON: PROFIL GŁOWY


Jeżeli chcesz udpostępnić ten pomysł na Pinterest, Google+ lub Stylowi.pl, polecam poniższe zdjęcia :)

jesienna-praca-plastyczna

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi...
Share on Facebook
Facebook
11Pin on Pinterest
Pinterest
0Email this to someone
email
Tags: liście