Home Inne Blogerki o zdrowiu swoich dzieci – warsztaty z Fundacją „My pacjenci”
Rodzice dla zdrowia

Blogerki o zdrowiu swoich dzieci – warsztaty z Fundacją „My pacjenci”

11 komentarzy

Wyobrażacie sobie dyskusję kilkunastu wygadanych blogerek parentingowych na temat np. opieki okołoporodowej, albo szczepień dzieci? Oj było gorąco. Ale zacznę od początku…
Jako autorki bloga zostałyśmy zaproszone przez Fundację „My Pacjenci” do udziału w projekcie „Rodzice dla zdrowia”. Fundacja zaprasza ekspertów z różnych dziedzin związanych z opieką pediatryczną oraz szeroko pojętym zdrowiem dzieci, a my słuchamy, dzielimy się doświadczeniem, zabieramy głos w dyskusji, piszemy:). Poruszamy tematykę bardzo ważną i aktualną dla nas – mam, więc cieszę się, że mogę reprezentując naszą trójkę uczestniczyć w warsztatach.
Warsztaty odbyły się już dwa razy. Poza tym, że wszystkie brałyśmy udział w ożywionej dyskusji, to udało mi się bliżej poznać mamy od Przewijak oraz Budująca Mama, Basiaszmydt i Blogodzinka, no i strasznie się ucieszyłam, że na drugim spotkaniu mogłam się spotkać z Wronkową Mamą, z którą poznałyśmy się lata temu poza blogosferą :). A Wy kogo poznajecie na zdjęciach?

Będąc uczestniczką warsztatów mogę stwierdzić, iż mamy blogerki bardzo świadomie i odpowiedzialnie podchodzą do tematu zdrowia swoich dzieci. Właściwie na każdy poruszany temat miałyśmy coś do powiedzenia. Okazało się, że samodzielnie szukamy informacji dotyczących tematu zdrowia naszych dzieci, czytamy, pytamy, radzimy się innych. Każda z nas korzysta z porad dr. Google, ale żadna nie poprzestaje na tym. Bardzo dużą wagę przykładamy do wyboru lekarza. Nie idziemy do pierwszego lepszego, ale szukamy tego najbardziej kompetentnego, sprawdzonego polecanego przez innych. Na wizytę idziemy przygotowane, niektóre z nas mają nawet spisane wcześniej pytania, coby o niczym nie zapomnieć.

rodzice_dla_zdrowia_07_0611 (1)
Podczas drugiego spotkania wspólnie z Fundacją My Pacjenci i Fundacją Nutricia oraz zgromadzonymi blogerkami pracowałyśmy nad treścią badania mającego na celu ocenę jakości opieki pediatrycznej w Polsce – czyli oceny tego, jaką opiekę medyczną otrzymują nasze dzieci. Dzisiaj prezentujemy Wam owoc naszej pracy – anonimowy kwestionariusz, skierowany do rodziców dzieci w wieku 0-5 lat. Jako rodzice możemy zabrać głos w tak ważnym temacie, dlatego prosimy Was o jego wypełnienie.
Fundacja My Pacjenci, która jest inicjatorem całego projektu „Rodzice dla zdrowia” istnieje po to, by wpłynąć na poprawę standardów opieki medycznej w Polsce i pomóc pacjentowi radzić sobie w obecnym systemie. Zabierając głos w przeprowadzanym przez nią badaniu pomagamy jej te jakże istotne cele realizować i mam nadzieję przyczynimy się do zmian na lepsze dla dobra naszych dzieci.
Naszym celem jest zebrać co najmniej 2000 wypełnionych kwestionariuszy, ale spokojnie nie robimy tego same, jest nas cała grupa mam blogerek.

A.

ankieta

0 0 votes
Article Rating

zobacz

Subscribe
Powiadom o
guest

11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Agnieszka W
9 lat temu

No widzisz a ja wypełniłam kwestionariusz od razu, ale nie podałam adresu :(

Angelika Booher
9 lat temu
Reply to  Agnieszka W

Spokojnie, wyślij do nas wiadomość, tak jak prosimy i podaj proszę dodatkowo datę wypełnienia i godzinę w przybliżeniu :), weźmiemy pod uwagę w losowaniu :).

Anonymous
Anonymous
9 lat temu

To samo zrobiłam.

Angelika Booher
9 lat temu
Reply to  Anonymous

Jeśli chcesz wziąć udział w losowaniu, wyślij proszę wiadomość z adresem mailowym i przybliżoną godziną wypełnienia ankiety :)

Anonymous
Anonymous
9 lat temu

Wszystko wysłane:). Pozdrawiam.

Anna R.
9 lat temu

Wypełnione – wiadomość mailowa wysłana i tu jest problem, bo przychodzi mi mail – problem z dostarczeniem wiadomości ;)

Angelika Booher
9 lat temu
Reply to  Anna R.

Nie wiem, co może być nie tak, inne wiadomości do nas doszły, proszę ewentualnie wysłać wiadomość na profilu facebookowym, lub tutaj w komentarzu podać nam adres email :), losowanie będzie na podstawie adresów mailowych:).

Aga Sz
9 lat temu

Wypełniona ankieta, e-mail też wysłany

Angelika Booher
9 lat temu
Reply to  Aga Sz

Suuper, dzięki :)

AgaMamaDusi
9 lat temu

Super inicjatywa (nagrody też) ale my się nie możemy przyłączyć :-(

Angelika Booher
9 lat temu
Reply to  AgaMamaDusi

A Dusia ma ponad pięć lat?

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Zaakceptuj Czytaj więcej

11
0
Would love your thoughts, please comment.x