Home Inne Ankieta dotycząca bloga

Ankieta dotycząca bloga

1 komentarz

Być może część z Was wie, że ponad rok temu zdecydowałam się rozpocząć Podyplomowe Studia Edukacji Początkowej i Terapii Pedagogicznej Dzieci ze Specyficznymi Trudnościami w Uczeniu się. Muszę przyznać, że był to dla mnie bardzo intensywny i ciężki czas. Na pewno nie muszę Wam mówić, że praca w szkole, dom, studia i prowadzenie bloga okazało się ponad moje siły. Nawet nie wiem, kiedy minął ten rok, dlatego też przez długi czas nie mogliście mnie spotkać na blogu. Mam jednak nadzieję, że już wkrótce będę mogła dzielić się z Wami moimi nowymi pomysłami.

Blog rozwija się bardzo intensywnie, jest Was tu coraz więcej. Chciałabym, aby był dla Was inspiracją do działania oraz miejscem, gdzie możecie się wymieniać swoimi doświadczeniami. Jest mi bardzo miło, że tu zaglądacie i jednocześnie chciałabym Was zapytać co sądzicie o tym miejscu. Dlatego też przygotowałam ankietę, która pomoże mi Was lepiej poznać i postarać się o to, aby Wasze odwiedziny na naszym blogu były jak najprzyjemniejsze. Liczę na Waszą szczerość i otwartość.

Ankieta składa się z 17 pytań i jest całkowicie anonimowa. Jej wypełnienie zajmie Wam kilka chwil. Wystarczy zaznaczyć odpowiedzi, a na końcu napisać kilka słów od siebie, to wszystko. Wyniki będę opisywać w pracy dyplomowej „Blogi jako źródło wiedzy pedagogicznej”, którą piszę na zakończenie moich studiów i jak tylko będzie gotowa podzielę się z Wami efektem końcowym. Mam nadzieję, że mi pomożecie, za co z góry bardzo Wam dziękuję :)

Ankietę można wypełnić TUTAJ

Ponieważ nie było mnie tu całkiem długo, chciałabym Wam przypomnieć moje ulubione wpisy, pomysły, które robiłam razem z Allankiem :) Kliknięcie na zdjęcie przekieruje Was do danego wpisu.

Kamienne domino

domowej roboty domino z kamieni - pamiątka z wakacji

Litery z Lego Duplo

litery z klocków Duplo - zabawa dla dzieci, książeczka

I kilka świątecznych inspiracji :)

drewniane ozdoby na choinke diy

Renifery z orzechów - pomysł na ozdobę choinkową dla dzieci

renifery z szyszek

0 0 votes
Article Rating

zobacz

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
AgaMamaDusi
AgaMamaDusi
7 lat temu

Postaram się wieczorem wypełnić :-)

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Zaakceptuj Czytaj więcej

1
0
Would love your thoughts, please comment.x