Konik polny z drewnianej klamerki i wyciorków

Konik polny z drewnianej klamerki i wyciorków

Kolekcja zwierząt z drewnianych klamerek powiększa się. Tym razem dołączam do niej konika polnego, do którego oprócz klamerki będziemy potrzebować kreatywne druciki. Zapraszam.

Potrzebne będą:

  • drewniana klamerka
  • zielona frba
  • pędzelek
  • kreatywne oczy
  • 2 zielone druci kreatywne
  • 1 cienki, zielony drucik kreatywny
  • klej na gorąco
  • nożyczki

 


Lista potrzebnych produktów zawiera linki afiliacyjne (przekierowania do sklepu internetowego). Jeżeli skorzystasz z moich poleceń, otrzymam  od sprzedawcy drobną prowizję od transakcji, nie wpływa to jednak na cenę kupowanego przez Ciebie produktu. 

Dziękuję za Twoje wsparcie!!!


Konik polny krok po kroku

Zaczynamy od pomalowania klamerki farbą lub ewentualnie markerem na zielono. Następnie przecinamy kreatywne druciki na kawałki i formułujemy z nich odnóża – ich dokładny kształt widać na zdjęciach. Odnóża przyklejamy klejem na gorąco do wyschniętej już klamerki. Z cieńszego drucika (akurat miałam w domu dzięki Syliwi prowadzącej blog i sklep Mama w domu) robimy czułki, które przyklejamy z przodu klamerki. Do nich, u dołu przyklejamy kreatywne oczy. W ten sposób konik polny jest gotowy – prawda, że prosty?

Polecam Wam również inne, kreatywne pomysły na zrobienie owadów takich jak: ślimaki, motylki, biedronki, gąsienice. Wszystkie je znajdziecie TUTAJ.

konik polny z drewnianej klamerki

konik polny z drewnianej klamerki

konik polny z drewnianej klamerki

konik polny z drewnianej klamerki

konik polny z drewnianej klamerki


Jeżeli chcesz udpostępnić ten pomysł na Pinterest, Google+ lub Stylowi.pl, polecam poniższe zdjęcia :)

Jeżeli chcesz udpostępnić ten pomysł na Pinterest, Google+ lub Stylowi.pl, polecam poniższe zdjęcia :)              clothespin grasshopper craft fot kids

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Email this to someone
email