Świąteczna zabawa w wannie

Świąteczna zabawa w wannie

Podczas wieczornej kąpieli chłopcy tworzyli obrazy z piankowych, kolorowych kształtów. Niech święta trwają dłużej.

Potrzebne będą: różnokolorowe paski i inne kształty z pianki, odrobina wyobraźniMuszę przyznać, że zabawa ta przeszłą moje najśmielsze oczekiwania.

Chłopcy bardzo się zaangażowali i była to ich jedna z dłuższych kąpieli. Tworzyli na ścianie łazienki choinki z piankowych kształtów. Niestety nie udało mi się wszystkiego sfotografować. Na drugiej ścianie powstała jeszcze większa choinka , w innych kolorach, ale niestety zdjęcia wyszły całkowicie rozmazane. :( Chłopcy przez cały czas współpracowali ze sobą i skoncentrowani tworzyli swoje dzieła, dodając coraz to nowe elementy. W pewnym momencie Daniel powiedział: „Mamo jestem artystą”. :) Muszę przyznać, że z wielką przyjemnością obserwowałam cały proces twórczy i byłam bardzo dumna.

!!! To jest nasza pierwsza propozycja zabawy w wannie, ale będzie ich dużo więcej. Dzieci uwielbiają ten czas, dlatego warto go wykorzystać, żeby stymulować ich rozwój.

A.
choinka z piankowych figur geometrycznych i kształtów, zabawa w wanniechoinka z piankowych figur geometrycznych i kształtów, zabawa w wanniechoinka z piankowych figur geometrycznych i kształtów, zabawa w wannie

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Email this to someone
email
Tags: choinka