O blogu

Oprócz wielu zajęć, pasji i obowiązków każda z nas może o sobie powiedzieć „lubię być mamą” – niekoniecznie mamą idealną, ale mamą, która potrafi się zatrzymać, obserwować, słuchać i uczyć każdego dnia. Przyjaźnimy się, spotykamy, bawimy, odkrywamy rzeczy niezwykłe we wszystkim, co nas otacza.

untitled-design-3Angelika: Jestem mamą Daniela (2007) i Samuela (2009).  Zawsze miałam dwie lewe ręce do wszelkiego rodzaju prac manualnych. Jednak wszystko zmieniło się, kiedy zaczęłam prowadzić z chłopcami edukację domową – wtedy poznałam zupełnie inny wymiar rzeczywistości, zabawy, nauki. Innym wspaniałym rezultatem tej decyzji było powstanie właśnie oto tego bloga :) A poza tym jestem aktywistką – idealistką, nieustannie w ruchu zaangażowana w coraz to nowe projekty.

Karolina: mama Allana. Jest nauczycielką języka niemieckiego, dla której praca jest nie tylko pasją ale i wyzwaniem. Przekazywanie wiedzy sprawia jej ogromną radość, ponieważ pozwala rozwijać siebie i innych, oraz zainspirować do własnych poszukiwań. W życiu jest pełną ideałów perfekcjonistką. Jej atutami są pracowitość i bardzo dobra organizacja. Karolina ma artystyczną duszę, to ona dba o każdy szczegół na naszej stronie, dobiera, oprawia zdjęcia, redaguje wpisy.

Magda: mama Helenki. Z zamiłowania nauczycielka wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej. Ma ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi od 2 do 7 roku życia. Dodatkowo ukończyła wiele kursów, dużo czyta i pisze oraz wciąż poszukuje sposobów na doskonalenie swoich działań. Jest naszym ekspertem, autorką artykułów i kart pracy zamieszczonych na stronie.