Kreatywne zabawy z dzieckiem – październikowy przegląd pomysłów

Kreatywne zabawy z dzieckiem – październikowy przegląd pomysłów

Przed Wami kolejna porcja inspiracji na kreatywne zabawy dla dzieci. Przygotujcie się, bo naprawdę świetne propozycje mam dzisiaj dla Was.

Muszę przyznać, że ten cykl już po pierwszym wpisie, dał mi wiele satysfakcji. Przede wszystkim dlatego, że dzięki niemu mogłam poznać wiele kreatywnych blogów, o których istnieniu nie miałam pojęcia. Odwiedziłam każdy blog przez Was polecony. Trzy z pięciu dzisiejszych propozycji to zabawy z nowych dla mnie miejsc. Zobaczcie, jakie perełki :)

PS Aby przejść do konkretnego wpisu, wystarczy kliknąć na zdjęcie.

1. Mała Alternatywa – to blog Ani, który na bank będę odwiedzać. Jej prace i pomysły są przepiękne. Dobrze, że byłam ograniczona miesiącem, bo inaczej kompletnie nie wiedziałabym, którą wybrać, wszystkie są świetne. Także dzisiaj sowy – ogromne, piękne do zrobienia razem z dziećmi!

pomysły na kreatywne zabawy z dziećmi

 

2. Ohana blog i układ słoneczny zrobiony z masy solnej. Kolejny wspaniałe miejsce, koniecznie zajrzyjcie! Ich propozycje książkowe są genialne.

pomysły na kreatywne zabawy z dziećmi

 

3. Mamarak – blog tworzony przez mamę graficzkę i ilustratorkę. Cieszę, się że przy ostatnim zestawieniu dała nam się poznać :)  A przed Wami niezwykle kreatywny lew sensoryczny.

pomysły na kreatywne zabawy z dziećmi

 

4. Mama w domu – oczywiście, że znacie. Ja się dodatkowo cieszę, że na ostatnim spotkaniu warszawskich blogerów udało mi się poznać Sylwię osobiście :) Dzisiejszy pomysł to galaktyki, które jak to z wieloma pomysłami Sylwi bywa, po prostu mnie zauroczyły.

pomysły na kreatywne zabawy z dziećmi

 

5. Kolejna propozycja to Wronek – blog Agnieszki, którą poznałam na długo zanim obydwie zaczęłyśmy blogować. Zajrzyjcie do Agi – znajdziecie tam piękne zdjęcia oraz mój ulubiony kącik DIY. Dwustronną tablicę Aga zrobiła sama dla swojego synka – jestem pełna podziwu :)

pomysły na kreatywne zabawy z dziećmi

 

6. Najchętniej przez Was oglądanym październikowym pomysłem na naszym blogu były drzewka z płatków kosmetycznych – muszę przyznać, że ogromną radość sprawiły nam wszystkie zdjęcia Waszych prac wykonanych według tego pomysłu :)

kreatywne pomysły na zabawy z dzieckiem

Zapraszam Was również do podzielenia się Waszymi ulubionymi, kreatywnymi pomysłami oraz blogami – zostawcie linka. Koniecznie też zajrzyjcie do innych i dajcie o sobie znać – blogerzy kochają komentarze :)

 

 

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi...
Share on Facebook
Facebook
21Pin on Pinterest
Pinterest
0Email this to someone
email