Stworzonka z żołędzi – jesienna twórczość

Stworzonka z żołędzi – jesienna twórczość

My nadal bawimy się wykorzystując dary jesieni. Tym razem porcja inspircji na to, co można wykonać z żołędzi.

Potrzebne będą: żołędzie, kreatywna pianka, kreatywne oczka, nożyczki, klej na gorąco, klonowe noski

Chyba najpopularniejszą jesienną zabawą są ludziki z kasztanów i o nich będziemy jeszcze pisać. Jednak dzisiaj pomysły na to, co można wykonać z żołędzi. Instrukcja wykonania jest tutaj zbędna – takie to proste. Pewne jest, że klej na gorąco jest niezbędny do tego, by wszystkie elementy odpowiednio poprzyklejać. Jak Wam się podobają nasze stworzonka?

A.
Stworzonką z żołędzi i łupin orzecha - pomysły na jesienne prace dla dzieciStworzonką z żołędzi i łupin orzecha - pomysły na jesienne prace dla dzieciStworzonką z żołędzi i łupin orzecha - pomysły na jesienne prace dla dzieciStworzonką z żołędzi i łupin orzecha - pomysły na jesienne prace dla dzieci

Spodobał Ci się tekst? Podziel się z innymi...
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest24Share on Google+0Email this to someone
  • Wyszło super fajnie :)

  • Świetna zabawa !

  • Dziękujemy :)

  • Używasz jakiegoś konkretnego kleju? Moja córka ostatnio kleiła kasztany na gorąco i dość łatwo się rozklejały. Używałyśmy kleju uniwersalnego.

    • Też używałam uniwersalnego i zauważyłam, że niektóre bardzo mocno się trzymały, a niektóre szyko rozklejały, nie wiem jeszcze od czego to zależy, zamierzam trochę poeksperymentować i sprawdzić :), przygodę z klejem na gorąco zaczęliśmy dopiero niedawno.

  • Piękne cudaki ♥ :)