Magiczne litery

Magiczne litery

Opowiem Wam dziś o magii… o magii fantastycznej, wspólnej zabawy :) Napisałam Allankowi świecą na kartkach magiczne literki, które on pełen zaciekawienia odkrywał.

Potrzebne będą: świeca, farba plakatowa, woda, białe kartki, pędzelek z gąbką

Tak, najprostsze pomysły są najlepsze. Wystarczy świecą napisać na kartce litery, bądź dla starszych dzieci jakąś ukrytą wiadomość i do zabawy. Dałam Allanowi w miseczce mocno rozwodnioną farbę plakatową i pędzelek z gąbką, a on z zaciekawieniem odkrywał kolejne ukryte litery. Zabawa go wciągnęła do tego stopnia, że musiałam dorabiać i dorabiać literki. :) W całym domu mieliśmy mokre kartki z literami i oczywiście wszystkie musiały zostać, żeby pokazać babci, także zaczęłam je suszyć na suszarce na ubrania. Jest to niesamowicie praktyczne.

K.
Magiczne literki - malowanie farbą i woskiem - zabawa dla dzieciMagiczne literki - malowanie farbą i woskiem - zabawa dla dzieciMagiczne literki - malowanie farbą i woskiem - zabawa dla dzieciMagiczne literki - malowanie farbą i woskiem - zabawa dla dzieciMagiczne literki - malowanie farbą i woskiem - zabawa dla dzieci

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi...
Share on Facebook
Facebook
1Pin on Pinterest
Pinterest
0Email this to someone
email
Tags: farby, litery