Wakacyjna wycieczka z dziećmi do Zoo – robimy zdjęcia, rozwijamy pasje

Wakacyjna wycieczka z dziećmi do Zoo – robimy zdjęcia, rozwijamy pasje

Czas wakacji to czas podróży, wycieczek i tak też staramy się go wykorzystać. Zaczęliśmy od odwiedzania ciekawych miejsc naszego miasta – Warszawy. Wybraliśmy się do Zoo. Była to wyjątkowa wycieczka, ponieważ każdy miał aparat w ręku. Była to doskonała okazja do tego by rozwijać w dzieciach pasje i zainteresowania, a samemu ćwiczyć warsztat.:)

Potrzebne będą: bilety do Zoo, aparat, dużo energii

Cennik biletów do warszawskiego Zoo w sezonie letnim:
dzieci 0-3 – bezpłatnie
dziecko – 15zł
dorosły – 20zł
rodzina 2+1 – 50zł
rodzina 2+2 – 60zł

Będąc w Zoo nie tylko oglądaliśmy zwierzęta, ale zamieniliśmy się w fotografów, naszym celem była sesja zdjęciowa jego mieszkańców. Chłopcy byli oczywiście niesamowicie dumni, wczuli się w rolę, mistrzowsko wyszukiwali różnych ujęć i pozycji. Po powrocie do domu pełni przejęcia pokazywali efekty swojej pracy tacie.
A mamy… – my też fotografowałyśmy – dzieci i zwierzęta w akcji..:). W taką piękną pogodę coraz bardziej potrzebujemy zdjęć w plenerze, a o ile kolaże domowych zabaw już opanowałyśmy, to plener jest dla nas wyzwaniem. Marzy nam się nowy aparat…

P.S. Koniecznie zajrzyjcie do nas jutro, pokażemy Wam jak zatrzymać wspomnienia z wycieczki i edukacyjnie wykorzystać zrobione zdjęcia.

A. i K.
wycieczka z dziećmi do Zoo, rozwijanie pasji i zainteresowań u dzieciwycieczka z dziećmi do Zoo, rozwijanie pasji i zainteresowań u dzieciwycieczka z dziećmi do Zoo, rozwijanie pasji i zainteresowań u dzieciwycieczka z dziećmi do Zoo, rozwijanie pasji i zainteresowań u dzieciwycieczka z dziećmi do Zoo, zwierzęta warszawskiego Zoo - nosorożecwycieczka z dziećmi do Zoo, zwierzęta warszawskiego Zoo - nosorożec wycieczka z dziećmi do Zoo, zwierzęta warszawskiego Zoo - tygryswycieczka z dziećmi do Zoo, zwierzęta warszawskiego Zoo - tygryswycieczka z dziećmi do Zoo, zwierzęta warszawskiego Zoo - niedźwiedźwycieczka z dziećmi do Zoo, zwierzęta warszawskiego Zoo - niedźwiedźwycieczka z dziećmi do Zoo, zwierzęta warszawskiego Zoo - lewwycieczka z dziećmi do Zoo, zwierzęta warszawskiego Zoo - lewwycieczka z dziećmi do Zoo, zwierzęta warszawskiego Zoo - surykatkawycieczka z dziećmi do Zoo, zwierzęta warszawskiego Zoo - surykatkawycieczka z dziećmi do Zoo, zwierzęta warszawskiego Zoo - słońwycieczka z dziećmi do Zoo, zwierzęta warszawskiego Zoo - słońwycieczka z dziećmi do Zoo, zwierzęta warszawskiego Zoo - czerwonakwycieczka z dziećmi do Zoo, zwierzęta warszawskiego Zoo - czerwonakwycieczka z dziećmi do Zoo, zwierzęta warszawskiego Zoo - wikuniawycieczka z dziećmi do Zoo, zwierzęta warszawskiego Zoo - wikuniawycieczka z dziećmi do Zoo, zwierzęta warszawskiego Zoo - żyrafawycieczka z dziećmi do Zoo, zwierzęta warszawskiego Zoo - żyrafa

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Email this to someone
email
Tags: zwierzęta