Medale z papierwowych talerzyków – praca plastyczna

Medale z papierwowych talerzyków – praca plastyczna

Obiecałam pokazać Wam nasze medale z papierowych talerzyków, oto one!

Potrzebne będą: papierowe talerzyki, klej do prac plastycznych, brokat, tasiemki

Medale są proste w wykonaniu i niesamowicie efektowne. Allanek smarował papierowe talerzyki klejem, a potem obsypywał je brokatem. Aby zrobić medal brązowy, najlepiej jest pomieszać brokaty we wszystkich kolorach w miseczce, a potem taką mieszankę wysypać na talerzyk. Na koniec wycięłam z talerzyków koła, zrobiliśmy dziurkaczem dziurki i przeciągnęliśmy przez nie tasiemki. Medali używamy do różnych zabaw, każdy ma swój: mama, tata i Allan. Często się wymieniamy i nie ma znaczenia, kto ma jaki medal, liczy się zabawa :)
Prace z sypkim brokatem szczególnie przypadły naszym dzieciom do gustu. Tutaj znajdziecie inne pomysły na jego wykorzystanie: brokatowe fajerwerki oraz pajęczyna.

K.
kreatywne medale z papierowych talerzyków - praca plastyczna dla dziecikreatywne medale z papierowych talerzyków - praca plastyczna dla dziecikreatywne medale z papierowych talerzyków - praca plastyczna dla dziecikreatywne medale z papierowych talerzyków - praca plastyczna dla dziecikreatywne medale z papierowych talerzyków i brokatu - praca plastyczna dla dziecikreatywne medale z papierowych talerzyków i brokatu - praca plastyczna dla dzieci

Zostaw komentarz