Bransoletki dla dziewczynki

Bransoletki dla dziewczynki

Z okazji dnia kobiet zdecydowaliśmy z chłopcami zrobić prezenty dla nowo poznanych koleżanek, z którymi będziemy regularnie się spotykać w ramach integrowania się z innymi rodzinami na Ursynowie, które także prowadzą edukacje domową ze swoimi dziećmi.

Potrzebne będą: rolki po papierze toaletowym, farba, pędzelki, piankowa taśma dwustronna, nożyczki, dżety

Wykonanie bransoletek jest bardzo proste. Przygotowałam chłopcom gotowe poprzecinane kawałki rolek po papierze toaletowym, które oni malowali na różne kolory (oczywiście staraliśmy się, żeby były to kolory odpowiadające dziewczynkom :)). Ważne jest, żeby nie przecinać rolek przed malowaniem, ponieważ pod wpływem mokrej farby zdeformują się, stracą swój okrągły kształt, i nie będzie można ich założyć na rękę. Na suche już rolki ponaklejałam kawałki piankowej taśmy dwustronnej, a chłopcy ozdabiali bransoletki dżetami. Na końcu Samuel poprzecinał je. Bransoletki będą wręczone we wtorek dziewczynkom, ale chłopcy od razu wybrali sobie po jednej, założyli na rękę i stosowali jako specjalny element ich uzbrojenia posiadający wyjątkową moc :)

P.S. Ponieważ jest do nas kierowanych dużo pytań odnośnie tego, gdzie można kupić produkty, których używamy w naszych projektach, będziemy zamieszczać linki do nich, głównie kierujące na Allegro (chyba że, dany produkt będziemy miały z innego godnego polecenia źródła :)). Allegro, ponieważ tam jest ich największy wybór i my tam najczęściej się zaopatrujemy. Mamy nadzieję, że będą one Wam pomocne i pozwolą oszczędzić czas na poszukiwaniach :) Będziemy też informować Was o ciekawych, znalezionych przez nas produktach, z których korzystamy i uważamy, że wzbogacą zabawy z dziećmi.

A.

bransoletki z rolek - kreatywna praca dla dzieci bransoletki z rolek - kreatywna praca dla dzieci bransoletki z rolek - kreatywna praca dla dziecibransoletki z rolek - kreatywna praca dla dzieci bransoletki z rolek - kreatywna praca dla dzieci

Jestem żoną, mamą, edukatorką domową. Szukam i dzielę się sposobami na ogarnięcie życia, rodziny, edukacji dzieci, tak by miały sens i prawdziwą jakość.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
3Share on Google+
Google+
0Email this to someone
email