Kreatywne druciki

Kreatywne druciki

Rozejrzyjcie się dookoła, czasem tak niewiele potrzeba, aby zorganizować dziecku rewelacyjną zabawę na długie chwile.

Potrzebne będą: kreatywne druciki, durszlak

Kreatywne druciki można wykorzystać na wiele sposobów. Można z nich tworzyć i tworzyć: ulice, domki, postacie, zwierzątka, można też wykorzystać je zupełnie inaczej. My robiliśmy dziś potworka. Allanek wkładał druciki do otworów w durszlaku. Było przy tym mnóstwo radości i zabawy. Popatrzcie!
Oczywiście poza samą zabawą ćwiczyliśmy dziś małą motorykę (rączki pracowały dzielnie), koordynację wzrokowo-ruchową i koncentrację.

K.
kreatywna zabawa dla małych dzieci, wkładanie drucików kreatywnych do dziurki, ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowejkreatywna zabawa dla małych dzieci, wkładanie drucików kreatywnych do dziurki, ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowejkreatywna zabawa dla małych dzieci, wkładanie drucików kreatywnych do dziurki, ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowejkreatywna zabawa dla małych dzieci, wkładanie drucików kreatywnych do dziurki, ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowejkreatywna zabawa dla małych dzieci, wkładanie drucików kreatywnych do dziurki, ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej

Spodobał Ci się tekst? Podziel się z innymi...
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0Email this to someone
  • Rzeczywiście coś z niczego ;).

  • UFO z durszlaka to bardzo fajny pomysł. Nie mam jeszcze dzieci, ale pewnie to świetna zabawa zrobić wspólnie coś z niczego :) Pozdrawiam

  • Anonymous

    gdzie kupić takie druciki ?

    • Można kupić w Empiku, w niektórych dobrze wyposażonych (w materiały kreatywne) sklepach papierniczych lub z zabawkami lub ja ostatnio widziałam nawet w pasmanterii, no i oczywiście na Allegro i sklepach internetowych :).