Guziczkowy śnieg

Guziczkowy śnieg

Z tęsknoty za śniegiem powstała nasza guziczkowa kartka!

Potrzebne będą: kolorowa kartka z bloku technicznego, białe guziczki, chmurki wycięte z białej kartki, dwustronna taśma klejąca.

Guziczki przepięknie wyglądają w różnego rodzaju projektach, bardzo lubię ich używać, chociaż mam wrażenie, że łatwiej z nimi będzie się pracowało trochę starszym dzieciom. Wydaje mi się, że dla moich chłopców wymagają jeszcze trochę za dużo precyzji. Natomiast w poniższej kartce nie było to wielkim problemem, ponieważ są one luźno poprzyklejane w dowolnych miejscach. Tęsknicie za śniegiem? Oczekując na niego można wykonać taką prostą i uroczą kartkę. :)

A.
zimowa praca plastyczna dla dzieci, śnieg z guziczkówzimowa praca plastyczna dla dzieci, śnieg z guziczkówzimowa praca plastyczna dla dzieci, śnieg z guziczków

Spodobał Ci się tekst? Podziel się z innymi...
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest4Share on Google+0Email this to someone
  • Proste ale fajnie wygląda :)

  • Kolejna inspiracja. Dziękuję :). J. będzie zachwycona.<br />Dopiero uczę się zabaw tego typu. Jakiego kleju używacie?<br />Mam nadzieję, że pasmanteria u mnie już jutro skończy inwentaryzację…

    • Najbardziej popularny i najtańszy jest klej &quot;Magic&quot; kosztuje ok. 3 zl i jest dobry, na pewno można go kupić w internecie, powinien być chyba dostępny w zwykłym papierniczym sklepie, chociaż nie mam pewności. W Empiku można też kupić kleje do takich prac jest wybór. My obecnie używamy kleju tam zkupionego.:) Pozdrawiamy!!!