„2014” kreatywnie

„2014” kreatywnie

W ramach powitania Nowego Roku zrobiliśmy z chłopcami napis z koralików i przymocowaliśmy do drzwi obok naszej girlandy.

Potrzebne będą: koraliki, kreatywne druciki, taśma i drucik

Jest to bardzo prosty pomysł. Chłopcy nawlekali koraliki na druciki kreatywne, a następnie uformowaliśmy z nich cyferki. Kolejny etap był już bardziej skomplikowany. Owinęłam cyferki drucikiem i z pomocą taśmy samoprzylepnej przymocowaliśmy je do drzwi. Jak Wam się podoba efekt końcowy?
Tak wyglądały nasze przygotowania i dekorowanie domu na powitanie Nowego Roku 2014. Gościnnie spędzamy kilka tygodni u dziadka w Północnej Karolinie, USA. :) W związku z tym u nas, gdy to piszę, jest godzina 21.50, natomiast w Polsce jest już po wielkim boom. Fajerwerki wystrzelone, Nowy Rok przywitany, pewnie już nawet smacznie śpicie, zmęczeni po hucznym świętowaniu. My cały czas oczekujemy na nadejście roku 2014. :) W międzyczasie życzymy Wam drodzy czytelnicy spełnienia marzeń, roku spędzonego na wielu wspaniałych chwilach z Waszymi pociechami – chwilach przepełnionych ciekawymi i kreatywnymi zabawami oraz wspólnym, rodzinnym świętowaniem!!! :)

A.
nawlekanie koralikow, kreatywna zabawa dla dzieci na nowy roknawlekanie koralikow, kreatywna zabawa dla dzieci na nowy roknawlekanie koralikow, kreatywna zabawa dla dzieci na nowy roknawlekanie koralikow, kreatywna zabawa dla dzieci na nowy rok
 

Spodobał Ci się tekst? Podziel się z innymi...
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0Email this to someone
  • Wszystkiego dobrego w Nowym Roku i jeszcze większej ilości kreatywnych pomysłów!