Śniegowe płatki

Śniegowe płatki

Czy ktoś z Was tęskni za śniegiem? Dziś pomysł na śniegowe płatki na świąteczną choinkę.

Potrzebne będą: płatki kosmetyczne, klej do prac plastycznych, brokat.

Takie ozdoby są bardzo proste do wykonania, wystarczy przy pomocy kleju narysować na płatku gwiazdkę (jak widzicie Daniel podszedł do tematu bardzo twórczo i znalazły się także inne kształty naszych płatków. Dzieci są bardzo kreatywne, często mi się zdaża, że mam jakąś koncepcję na pracę, po czym oni realizują swoje pomysły zaskakując mnie. Uwielbiam takie niespodzianki… :)). Później już tylko ulubiona czynność moich chłopców – sypanie brokatu…. . Na koniec nawlekłam na płatki nitkę i zawiesiliśmy je na choinkę. Płatki przepięknie mienią się na choince, musicie mi uwierzyć na słowo, bo zdjęcia nie oddają tego efektu.

!!! Dziś mam dla Was kolejną kartę pracy :)

A.
ozdoby na choinke płatki śniegu z płatków kosmetycznych dla dzieciozdoby na choinke płatki śniegu z płatków kosmetycznych dla dzieciozdoby na choinke płatki śniegu z płatków kosmetycznych dla dzieci ozdoby na choinke płatki śniegu z płatków kosmetycznych dla dzieciozdoby na choinke płatki śniegu z płatków kosmetycznych dla dzieciozdoby na choinke płatki śniegu z płatków kosmetycznych dla dziecipłatki śniegu karta pracy

Spodobał Ci się tekst? Podziel się z innymi...
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest2Share on Google+0Email this to someone
  • Fajny pomysł na śnieżne dekoracje – też byśmy chcieli, aby śnieg pojawił się na święta. Maluchy mogłyby wtedy poczuć magię Bożego Narodzenia, ale jest to również świetna okazja do zimowych spacerów i zabaw na sankach!<br /><br />Ferie zimowe to wyjątkowa okazja na to, aby spędzić ten czas jak najbardziej aktywnie w rodzinnym gronie. Zapraszamy na swojego bloga po więcej szczegółów: