Kartki świąteczne

Kartki świąteczne

Wysłaliście już kartki świąteczne? Jeżeli jeszcze nie zdążyliście, to może zrobicie je razem z nami?

Potrzebne będą: kartki z kolorowego bloku technicznego, samoprzylepna taśma dwustronna, słomki, aluminiowa folia spożywcza, klej, guziczek.

Przygotowywaliśmy dziś z chłopcami świąteczne kartki. Tak wiem, na ostatnią chwilę, ale mam nadzieję, że dotrą na czas. ;) Własnoręczne robienie kartek, to nie tylko fantastyczna zabawa, ale także rewelacyjne ćwiczenie. Chłopcy uwielbiają naklejki (na pewno już o tym wspominałam), dlatego, gdy tylko mam możliwość, to używam dwustronnej taśmy i robię im „coś” w formie naklejek. Dzięki temu chłopcy nie muszą używać kleju i wykonane prace wyglądają dużo bardziej estetycznie. :)
Tutaj chłopcy musieli przykleić słomki oraz paski papieru od najdłuższego do najkrótszego. Do jednej kartki robili bombki z folii aluminiowej i naklejali je (świetne ćwiczenie paluszków:)), a drugą wykończyli guziczkiem. Jak Wam się podobają nasze kartki?

A.
kartki świąteczne do zrobienia dla dziecikartki świąteczne do zrobienia dla dzieci

kartki świąteczne do zrobienia dla dziecikartki świąteczne do zrobienia dla dziecikartki świąteczne do zrobienia dla dziecikartki świąteczne do zrobienia dla dziecikartki świąteczne do zrobienia dla dzieci

Spodobał Ci się tekst? Podziel się z innymi...
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest4Share on Google+0Email this to someone
  • Bardzo fajne pomysły, my już swoje zrobiliśmy ale w przyszłym roku na pewno skorzystamy. Nasze propozycje kartek pojawią się w poniedziałek :) zapraszam może coś Ci się spodoba ;)

  • Niby proste a efektowne :)