Gruszki – wyklejanka dla dzieci

Gruszki – wyklejanka dla dzieci

Tak naprawdę ten post jest o wycinaniu, a nie o gruszkach. O wycinaniu, które zajmowało moich chłoców na dłuuugie chwile. Sami się przekonajcie!

Potrzebne będą: papier kolorowy, (żółte i zielone odcienie, brązowy) nożyczki, klej, kartka z bloku technicznego

Moi chłopcy uwielbiają ciąć, tak po prostu, bez żadnego konkretnego celu. Zawsze po twórczej pracy zostawiam ścinki i jak tylko trochę ich się nagromadzi, daję chłopcom do zabawy. Wystarczy położyć im na stoliku, a już po chwili są zainteresowani. Potrafią tak wycinać przez dobre pół godziny, a nawet godzinę. Są bardzo skoncentrowani, ręce pracują (mała motoryka), w domu nastaje cisza, a ja mam chwilę dla siebie, czyli tak naprawdę na milion rzeczy, które są do zrobienia. Sami wiecie, jak to jest. Ostatnio ze ścinków powstała zupa, którą chłopcy mieszali i doprawiali. Można je wykorzystać na tysiące sposobów. My tym razem zrobiliśmy gruszki. Wystarczy wykleić ścinkami szablon i praca gotowa. Ważne jest, aby szablon odrysować też na drugiej stronie kartki, ułatwi to późniejsze wycinanie.

A.
wycinanie, wyklejanie gruszkiwycinanie, wyklejanie gruszkiwycinanie, wyklejanie gruszkiwycinanie, wyklejanie gruszkiwycinanie, wyklejanie gruszkiwycinanie, wyklejanie gruszki

gruszka szablon

POBIERZ SZABLON: GRUSZKA

Spodobał Ci się tekst? Podziel się z innymi...
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
2Share on Google+
Google+
0Email this to someone
email